З 06.11.2017 по 09.11.2017,впеше учасники UHBDP ,при підтримці ІКЦ «Агро-Таврія» мали можливість отримати найсучасніші знання щодо просування бізнесу у мережі Інтернет.
Фахівці з Ізраїлю, бізнес-консультант Олександра Файнбурд та консультант з ефективності бізнесу Данієль Рапопорт, поділилися своїм досвідом на 4х денному курсі «Інформаційно комунікаційні-технології як інструмент підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу».Курс проходив на базі учбових аудиторій ТДАТУ у м.Мелітополь.
Програму МАШАВ було підготовлено Міжнародним учбовим центром ім..Голди Меєр на горі Кармель (МСТС), який проводить навчання щодо питань організації та управління малим бізнесом.
У конкурсному відборі прийняли участь найкращі представники плодоовочевого бізнесу та постачальники ресурсів для виробників сільськогосподарської продукції із Запорізької та Херсонської областей.
Фахівці з Ізраїлю протягом 4х днів вчили учасників курсу як правильно оформити свою сторінку для продажу в соц. мережі,як продавати через сторінку.Разом розробляли персональні сайти для продажу продукції у мережі Інтнрнет.Розповідали про тонкощі продажу в мережі,ділилися корисними сервісами,які допоможуть успішно продавати свою продукцію через Інтернет.
Всі учасники курсу дуже вражені знаннями,якими оволоділи.Та дуже вдячні організаторам та фахівцям за таку можливість.Після завершення курсу всі учасники були нагороджені іменними сертифікатами про завершення курсу.