27 січня 2018 у м. Кам`янка – Дніпровська Запорізької області при підтримці Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, співробітниками ІКЦ «Агро-Таврія» був організований семінар на тему «Сучасне бджільництво:Новітні технології в бджільництві. Методи боротьби з кліщем Вароа».
Після реєстрації учасників заходу,з привітальним словом виступив директор ІКЦ «Агро-Таврія» Подшивалов Г.В., а також розповів про переваги співпраці з проектом UHBDP.
Про методи боротьби з захворюванням бджолиних сімей на вароатоз, розповів Андрущенко Анатолій Володимирович,бджоляр зі стажем.
З темою Сучасне обладнання та інвентар який використовується в бджільництві, виступив координатор по бджільництву ІКЦ «Агро-Таврія» Курмачов О.В. Детально не тільки розповів, а ще й показав інвентар, нові технології. Поділився досвідом набутим під час перебування в Туреччині на «Апімондії-2017»
Про формальні та неформальні об’єднання бджолярів, детально розповів Подшивалов Геннадій.
Закінчився семінар розіграшом цінних подарунків, який буде в допомозі бджолярам. По закінченню заходу, спікерів оточили учасники семінару з питаннями, на які були багаті та щирі відповіді.