FRESHBIZ-БІЗНЕС-ГРА, ЯКА ЗМІНЮЄ СВІДОМІСТЬ

 В рамках співпраці з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва 29 березня представниками ізраїльського навчального центру на базі кафедри маркетингу була проведена бізнес-гра FreshBiz для студентів та школярів міста Мелітополь. Бізнес-гру проводили Наташа Мазор - бізнес тренер і Руденко Катерина - керівник курсів з підприємництва у Міжнародному навчальному центрі MCTC.

 У сучасному світі бізнесу жодне підприємство не може дозволити собі стояти на місці. Постійно відбуваються зміни, зумовлені еволюційним розвитком навколишнього бізнес-середовища. Це нові технології, нові потреби покупців, нові конкуренти, нові працівники з новими ідеями, нові партнери.

Оригінальна настільна бізнес гра FreshBIz, націлена на розвиток підприємницького і творчого бізнес - мислення, розроблена Ронен Гафні (Ізраїль) в 2004 році і успішно проводиться в Швейцарії, Італії, Південній Америці, Мексиці, інших країнах. Бізнес-гра FreshBiz є потужною інтерактивної платформою для формування ділових навичок і інноваційного погляду на світ. Головний принцип гри FreshBiz - відкриття та використання безлічі можливостей і варіантів.
 Учасникам бізнес-гри FreshBiz представилася унікальна можливість попрактикуватися у багатовимірному мисленні і подоланні страху допустити помилку. За допомогою гри людина вчиться новим формам поведінки, звільненим від впливу обмежень і стереотипів, з якими змушений стикатися у повсякденному житті.

 Студенти кафедри маркетингу та школярі, що побували на бізнес-грі, дізналися яким складом розуму повинна володіти успішна людина, оцінили рівень своїх професійних компетентностей і випробували свої сили у вирішенні нестандартних завдань.
 Організатори бізнес-гри наголосили, які студентам кафедри, як майбутнім фахівцям з маркетингу необхідно грати у FreshBiz для розвитку комунікативних навичок і багатовимірного підприємницького мислення, яке допоможе їм не тільки в їх професійній діяльності, а й у повсякденному житті.
 Бізнес-гра проходила бурхливо, вирували емоції. Гравці переживали, шукали і знаходили рішення виходу з важких та нестандартних ситуацій. Деякі учасники застосовували можливість домовлятися один з одним і застосовувати стратегію win-win, яка передбачає співпрацю замість конкуренції. Вони показали себе як активні, нестереотипно думаючі люди, і впоралися з усіма поставленими завданнями

 Студенти та школярі залишилися задоволені проведеним заходом та відзначили, що бізнес-гра FreshBiz є дієвим інструментом розвитку багатовимірного мислення, розвиває творчий, сміливий, гнучкий спосіб мислення, формує ділові навички і відкриває нові можливості.