День практичної підготовки студентів Таврійського державного агротехнологічного університету по спеціальності «Агрономія» 04.04.2017

День практичної підготовки для студентів Таврійського державного агротехнологічного університету є дуже корисною з точки зору практичної складової підготовки майбутніх фахівців з агрономії.
 В рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва та співпраці з університетом, 04 квітня 2017 року студенти зі спеціальності «Агрономія» відвідали два ведучих виноробних підприємства України - Дім марочних коньяків «Таврія»» та виноробне господарство князя П.М. Трубецького.
 Свою екскурсію студенти розпочали з відвідування виноробного господарства ім. князя П. М. Трубецького. Це старовинне підприємство, яке з початку свого існування виготовляє винну продукцію за традиційними технологіями.
 

 Екскурсовод ознайомив студентів з переробкою винограду, перетворенням його в вино і наступним зберіганням. Процес переробки винограду, не був показаний, так як збір його було вже завершено, проте відвідали винні підвали для витримки і зберігання вин, почули історію виникнення підприємства і пройшлися історичними місцями заводу.

 На сьогоднішній день підприємство займає лідерську позицію серед виробників престижних колекційних і марочних коньяків на Україні. Частина продукції експортується також в країни близького та далекого зарубіжжя. Компанія володіє найбільшими на території України виноградними угіддями, площею 1400 га, де вирощується більше 30 сортів винограду, це саджанці елітних сортів яких були завезені із Франції. Потужність ДМК «Таврія» – близько 17 тисяч тонн переробки винограду за сезон. Об’єм продукції марочних і ординарних коньяків, що випускається, на сьогоднішній день складає 692455 декалітрів в рік. Кліматична зона, де виростають таврійські виноградники, визнана провідними вітчизняними та закордонними фахівцями однією з найбільш екологічно чистих зон України.
Студенти були ознайомлені з виробництвом процесу перегону та виробництвом готової продукції, були допущені до лінії розливу та пакування продукції.